Games Clash Arena 2020 - Gaming & Esport Festival (odwołany)

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Games Clash Arena 2020 - Gaming & Esport Festival. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

Games Clash Arena 2020 - Gaming & Esport Festival - Konwenty Południowe
Kategoria:
Gry/E-Sport
Data:
06.06.2020 - 07.06.2020
Adres:
Gliwice, ul. Akademicka 50 (Arena Gliwice)
Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Opis:

Games Clash Arena to światowej klasy turniej gry elektronicznej CS:GO oraz festiwal gamingu. Profesjonalne drużyny CS:GO z całego świata, pełne emocji widowisko oraz tysiące osób w jednym miejscu. Przygotuj się na niezapomniane emocje i porywające widowisko, nieważne czy jesteś miłośnikiem gier elektronicznych, czy poznasz ten świat po raz pierwszy.

Najlepsi gracze Counter Strike’a z Polski i zagranicy zagrają na specjalnie zaprojektowanej scenie o trofeum oraz 100.000$. Ich zmagania będą transmitowane na wielkich ekranach Areny Gliwice oraz podczas transmisji na całym świecie. Dołącz do kibiców na trybunach i doznaj niezapomnianych, esportowych wrażeń. Spotkaj gwiazdy światowego esportu oraz stań się częścią niesamowitej społeczności. Weź udział w festiwalu gamingu pełnego atrakcji dla uczestników w każdym wieku.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10