Games Clash Masters 2020 - Esport & Gaming Festival (odwołany)

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Games Clash Masters 2020 - Esport & Gaming Festival. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Games Clash Masters 2020 - Esport & Gaming Festival - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
12.09.2020 - 13.09.2020
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Gdynia, Kazimierza Górskiego 8 (Gdynia Arena)
Adres
Opis:

Już po raz trzeci odbędzie się Games Clash Masters, czyli największy turniej gier elektronicznych na północy Polski. Na oczach tysięcy widzów najlepsi gracze gry komputerowej CS:GO z całego świata zawalczą o prestiżowe trofeum oraz 100.000$. Ich zmagania transmitowane będą na wielkich ekranach widowiskowej sceny, a oprawa wydarzenia zapewni atmosferę, której długo nie zapomnisz - nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem gier elektronicznych. 💥

Dołącz do kibiców na trybunach i weź udział w pełnym dodatkowych atrakcji festiwalu gamingu, gdzie odbędą się pokazy sprzętu, turnieje i konkursy dla uczestników, spotkania z gwiazdami świata gier oraz liczne dodatkowe atrakcje.

Partnerem strategicznym wydarzenia od 2018 roku jest miasto Gdynia - jedne z najmłodszych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, które wspiera wydarzenie i rozwój międzynarodowego esportu w kraju.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10