Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Games Clash Masters 2020 - Esport & Gaming Festival (odwołany)

Games Clash Masters 2020 - Esport & Gaming Festival - Konwenty Południowe
Data:
12.09.2020 - 13.09.2020
Adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 8 (Gdynia Arena)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Ocena:
0/10
Opis:

Już po raz trzeci odbędzie się Games Clash Masters, czyli największy turniej gier elektronicznych na północy Polski. Na oczach tysięcy widzów najlepsi gracze gry komputerowej CS:GO z całego świata zawalczą o prestiżowe trofeum oraz 100.000$. Ich zmagania transmitowane będą na wielkich ekranach widowiskowej sceny, a oprawa wydarzenia zapewni atmosferę, której długo nie zapomnisz - nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem gier elektronicznych. 💥

Dołącz do kibiców na trybunach i weź udział w pełnym dodatkowych atrakcji festiwalu gamingu, gdzie odbędą się pokazy sprzętu, turnieje i konkursy dla uczestników, spotkania z gwiazdami świata gier oraz liczne dodatkowe atrakcje.

Partnerem strategicznym wydarzenia od 2018 roku jest miasto Gdynia - jedne z najmłodszych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, które wspiera wydarzenie i rozwój międzynarodowego esportu w kraju.

Na tym wydarzeniu spotkasz: