Z miłości do gier 2

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Z miłości do gier 2. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Z miłości do gier 2 - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
08.03.2020
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Chociebuska 4-6 (Centrum Kultury Wrocław-Zachód)
Adres
Bilety:

Bilet normalny 5 zł

Opis:

Tym razem mamy zaszczyt zaprosić was na Z miłości do gier dedykowane w szczególności kobietom, bez których świat byłby nudny i szary.

Zaskoczeni frekwencją pierwszej edycji wychodzimy naprzeciw waszym potrzebom i chcielibyśmy zaprosić was na 2 edycję wydarzenia, która stała się cyklicznymi spotkaniami, na które zapraszamy co miesiąc.

Odwiedź nas w Centrum Kultury Wrocław-Zachód, zagraj z nami w gry, weź udział w turniejach.
Podczas wydarzenia każdy będzie mógł rozegrać swoją niepowtarzalną przygodę oraz skorzystać z wielu innych atrakcji. Każdy jest mile widziany i znajdzie coś dla siebie: młodsi, starsi, pro gamerzy, nowicjusze, rodziny, grupy przyjaciół, pary i nieznajomi! Na miejscu organizatorzy wydarzenia chętnie wesprą każdego, zagrają z wami oraz pomogą znaleźć kogoś do drużyny, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dla zmęczonych poszukiwaczy przygód mały poczęstunek i ciepły napitek.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10