Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Z miłości do gier 2

Z miłości do gier 2 - Konwenty Południowe
Data:
08.03.2020
Adres:
Wrocław, Chociebuska 4-6 (Centrum Kultury Wrocław-Zachód)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bilet normalny 5 zł

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Tym razem mamy zaszczyt zaprosić was na Z miłości do gier dedykowane w szczególności kobietom, bez których świat byłby nudny i szary.

Zaskoczeni frekwencją pierwszej edycji wychodzimy naprzeciw waszym potrzebom i chcielibyśmy zaprosić was na 2 edycję wydarzenia, która stała się cyklicznymi spotkaniami, na które zapraszamy co miesiąc.

Odwiedź nas w Centrum Kultury Wrocław-Zachód, zagraj z nami w gry, weź udział w turniejach.
Podczas wydarzenia każdy będzie mógł rozegrać swoją niepowtarzalną przygodę oraz skorzystać z wielu innych atrakcji. Każdy jest mile widziany i znajdzie coś dla siebie: młodsi, starsi, pro gamerzy, nowicjusze, rodziny, grupy przyjaciół, pary i nieznajomi! Na miejscu organizatorzy wydarzenia chętnie wesprą każdego, zagrają z wami oraz pomogą znaleźć kogoś do drużyny, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dla zmęczonych poszukiwaczy przygód mały poczęstunek i ciepły napitek.

Na tym wydarzeniu spotkasz: