Sakurakon Online (odwołany)

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Sakurakon Online. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Sakurakon Online - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
29.05.2021 - 30.05.2021
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Internet
Adres
Opis:

Aaah, ale słoneczko przyjemnie grzeje...
Nie dość, że niedawno była majówka, to jeszcze Sakurakon, tyle zabawy w tym maju! Zobaczmy czy przygotowania idą jak trzeba. Pomyślmy... Słońce? Inaczej się nie da. Zielona, miękka trawa i drzewa dające cień? Koniecznie. Kocyki? Ba. Jedzonko? Mniam. Zabawa? Jeszcze jaka! Ale się zapowiada ciekawy konwent :3 Może znowu padnie rekord frekwencji?
Zapraszamy na Sakurakon VIII – dwudniowy konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od ponad 7 lat i zapewniamy – na pewno nie będziecie się nudzić! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Ciekawe panele, twórcze warsztaty, pomysłowe konkursy, cieszące oko stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Przyjdź, zobacz - nie pożałujesz!
Czeka na Was fantastyczna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny fandom Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielna ekipa Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10