Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PhilosophyCon: The Fifth Voyage • Filozofikon. Podróż piąta

PhilosophyCon: The Fifth Voyage • Filozofikon. Podróż piąta - Konwenty Południowe
Data:
12.09.2020 - 13.09.2020
Adres:
Internet
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Filozofikon. Podróż piąta – poświęcone popkulturze spotkanie o nowatorskiej formie, łączącej międzynarodową konferencję naukową z konwentem fanowskim.
Cykl „Filozofikon. Konwent i Konferencja Naukowa” umożliwia zetknięcie adeptek i adeptów filozofii na wszystkich etapach intelektualnych poszukiwań (studenckim, doktoranckim, doktorskim i innych) z fanami i fankami kultury popularnej, co automatycznie staje się okazją do popularyzowania samej filozofii.
Dzięki dotychczasowym edycjom „Filozofikonu” każdego roku ok. 200 Istot dowiaduje się więcej o takich fascynujących zagadnieniach jak retoryka gier wideo, bioetyczny aspekt ulepszeń rodem z „Deus Exa” czy ontologiczne wątki znanych mang i anime. Tegoroczna, piąta odsłona cyklu wpisuje się w obchody 99. rocznicy urodzin Stanisława Lema, toteż szczególnie zapraszamy do zgłaszania atrakcji związanych z twórczością tego pisarza-futurologa, choć nie ograniczamy się tematycznie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: