10. Krakowski Festiwal Komiksu

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 10. Krakowski Festiwal Komiksu. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

10. Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
26.03.2021 - 28.03.2021
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Internet
Adres
Bilety:

Darmowy

Opis:

Zapraszamy na dziesiąty, jubileuszowy Krakowski Festiwal Komiksu, w tym roku w całości online!

Przez trzy dni na ekranach Waszych komputerów będą gościć twórcy z Argentyny, Belgii, Francji, Polski i Szkocji – Tom Gauld, David Vandermeulen, Max De Radiguès, Stephen Desberg, Diego Agrimbau i Lucas Varela, a także: Tomasz Grządziela, Wanda Hagedorn, Aleksandra Herzyk, Igor Jarek, Paweł Kicman, Małgorzata Kulik, Karolina Plewińska, Marcin Podolec, Łukasz Ryłko, Judyta Sosna, Rafał Szłapa, Aleksandra Szmida, Marek Turek, Artur Wabik i Marcin Wierzchowski.

W trakcie festiwalu, a także w tygodniach następujących po nim, na placu Marii Magdaleny w Krakowie dostępna będzie wystawa plenerowa ILUSTRAD/AS, prezentująca twórczość współczesnych ilustratorek w Hiszpanii, zorganizowana we współpracy z Instytutem Cervantesa w Krakowie.

Organizatorami wydarzenia są: Krakowskie Stowarzyszenie Komiksowe, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie oraz KBF – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO. Stałym partnerem festiwalu jest Biuro Walonii-Brukseli w Polsce.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10