31. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 31. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

31. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
14.11.2021 - 15.11.2021
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Internet
Adres
Bilety:

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier istnieje od 1991 roku i jest największą tego typu imprezą w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Do 1998 roku funkcjonował jako Ogólnopolski Konwent Twórców Komiksu. MFKiG to przede wszystkim miejsce spotkań twórców i miłośników sekwencyjnych historii obrazkowych oraz elektronicznych mediów interaktywnych. 30. edycję festiwalu, zorganizowaną w 2019 roku w łódzkiej hali Expo-Łódź, odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.

W związku z ogólnoświatową pandemią wirusa SARS-CoVID-19, w 2020 roku organizatorzy zdecydowali się przenieść 31. edycję festiwalu do sieci. Pod adresem www.komiksfestiwal-cyberedition.com uczestnicy znajdą bogaty program spotkań, paneli dyskusyjnych, prelekcji i wywiadów zrealizowanych w formie wideo, galerię prac konkursowych z tegorocznych edycji konkursu dla dzieci i na krótką formę komiksową, realizowane przez Polsat Games rozgrywki turniejowe w League of Legends, a także możliwość otrzymania specjalnej antologii komiksowej po zakupach na stronie partnera MFKiG, Gildii.pl.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Adam)