Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PIWNICZKON 2021

PIWNICZKON 2021 - Konwenty Południowe
Data:
05.06.2021 - 06.05.2021
Adres:
Internet
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatny

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

PIWNICZKON to konwent online organizowany przez ekipę Cellar Studio oraz twórców systemu rpg: Kraina Loor. Konwent w całości odbywać się będzie na naszym serwerze discord. Podczas dwóch dni PIWNICZKON'u będziecie mieli okazję uczestniczyć w różnych ciekawych aktywnościach.

Zarówno w sobotę 05.06 jak i niedzielę 06.06 na specjalnych kanałach zostaną u nas poprowadzone prelekcje. Każdy będzie mógł posłuchać czegoś interesującego na tematy dotyczące:

  • fantastyki i literatury
  • gier RPG
  • animacji oraz digital paintingu
  • i nie tylko!

Podczas bloku rozrywkowego zostaną rozegrane sesje RPG (jednostrzały) w różnych settingach: m.in. Zew Cthulhu, Warhammer FRP, Wiedźmin, Agonia czy sama Kraina Loor.

Na tym wydarzeniu spotkasz: