Pyrkonowy Targ Letni

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Pyrkonowy Targ Letni. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Pyrkonowy Targ Letni - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
14.08.2021 - 15.08.2021
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, Głogowska 1 (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Adres
Opis:

Pyrkonowy Targ Letni to odbywająca się u schyłku lata, organizowana wraz z grupą MTP, impreza dla wszystkich fantastów. Pozwoli na ponowne zebranie w jednym miejscu miłośników fantastyki, na zobaczenie długo niewidzianych znajomych, na prowadzenie niekończących się rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomicznej i oczywiście na szalone fantastyczne zakupy.

To przestrzeń umożliwiająca spotkanie miłośników fantastyki z wystawcami oferującymi książki, gry, gadżety, unikalne wyroby rękodzielnicze i wszystkie inne rzeczy, które pozwalają na doświadczanie fantastyki w bardziej rzeczywisty, fizyczny sposób.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
8/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 6 (Izabela „Geijutsu” Mańkowska, Amedoll, Kapitan Fandom, Silesian_Kitsune, Kuro the Emperor, Mackojewski)