Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pyrkonowy Targ Letni

Pyrkonowy Targ Letni - Konwenty Południowe
Data:
14.08.2021 - 15.08.2021
Adres:
Poznań, Głogowska 1 (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:

Pyrkonowy Targ Letni to odbywająca się u schyłku lata, organizowana wraz z grupą MTP, impreza dla wszystkich fantastów. Pozwoli na ponowne zebranie w jednym miejscu miłośników fantastyki, na zobaczenie długo niewidzianych znajomych, na prowadzenie niekończących się rozmów o pasjach w targowej strefie gastronomicznej i oczywiście na szalone fantastyczne zakupy.

To przestrzeń umożliwiająca spotkanie miłośników fantastyki z wystawcami oferującymi książki, gry, gadżety, unikalne wyroby rękodzielnicze i wszystkie inne rzeczy, które pozwalają na doświadczanie fantastyki w bardziej rzeczywisty, fizyczny sposób.

Na tym wydarzeniu spotkasz: