32. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 32. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

32. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
02.10.2021 - 03.10.2021
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łódź, al. Bandurskiego 7 (Atlas Arena)
Adres
Opis:

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących obostrzeń i przepisów sanitarnych, w formie hybrydowej – część wystąpień naszych gości zagranicznych zaprezentujemy w formie profesjonalnych nagrań. 👁

W tym roku na 🔥 MFKiG 🔥 czekać na Was będą:

STREFA TARGOWA 🛍
Gromadząca wszystkich najważniejszych wydawców komiksu w Polsce, jak i stoiska mniejszych wydawnictw, autorów oraz kolekcjonerów.

👑 KONKURS COSPLAY
Na scenie głównej – szczegóły wkrótce!

STREFY WOLNEGO GRANIA, TURNIEJE, STOISKA INTERAKTYWNE 🎲
Otwarte dla fanów gier planszowych i wideo.

✏️ SPOTKANIA Z TWÓRCAMI POLSKIEGO KOMIKSU
Twórcy osobiście spotkają się z publicznością w strefie autografów oraz na panelach dyskusyjnych.

SALA PROJEKCYJNA, w której będzie wyświetlana część spotkań, przygotowanych na Festiwal z wyprzedzeniem. 🎞

🤖 STREFA TEMATYCZNA POŚWIĘCONA STANISŁAWOWI LEMOWI
Element programu realizowany we współpracy z naszym nowym partnerem – Wydawnictwem Literackim. W programie poświęconym najwybitniejszemu polskiemu pisarzowi science fiction - Stanisławowi Lemowi wezmą udział zaproszeni pisarze, naukowcy, dziennikarze i artyści, których działalność orbituje wokół jego twórczości.

PANEL Z CD PROJEKT RED i ŁÓDZKI KOKTAJL GAMEDEVOWY 🍸
Ta znana na świecie firma ma swoje łódzkie korzenie. A dla tych, które starają się iść w jej ślady, tegoroczna edycja festiwalu tworzy doskonałą okazję do zaprezentowania się publiczności!
Właśnie dla łódzkich firm z branży gier wideo tworzymy osobną propozycję programową i zapraszamy je do szerszej prezentacji i promocji – zarówno ich samych, jak również ich tytułów i dzieł. Tegoroczny festiwal stanie się jednocześnie okazją do spotkania, nawiązania kontaktów i integracji łódzkiej branży gamedevu. 🤝

🖼 WYSTAWY
Po raz pierwszy w budynku Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej! Zaprezentujemy tam ekspozycję prac międzynarodowego konkursu na krótką formę komiksową oraz grafik jednej z naszych zagranicznych gwiazd.

KONKURSY 🏆
Na festiwalu rozstrzygniemy kolejną edycję MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU NA KRÓTKĄ FORMĘ KOMIKSOWĄ oraz konkurs komiksowy dla dzieci MASZYNA DO SPEŁNIANIA MARZEŃ.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Adam, Kapitan Fandom)