32. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

32. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi - Konwenty Południowe
Kategoria:
Komiks
Data:
02.10.2021 - 03.10.2021
Adres:
Łódź, al. Bandurskiego 7 (Atlas Arena)
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Opis:

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących obostrzeń i przepisów sanitarnych, w formie hybrydowej – część wystąpień naszych gości zagranicznych zaprezentujemy w formie profesjonalnych nagrań. 👁

W tym roku na 🔥 MFKiG 🔥 czekać na Was będą:

STREFA TARGOWA 🛍
Gromadząca wszystkich najważniejszych wydawców komiksu w Polsce, jak i stoiska mniejszych wydawnictw, autorów oraz kolekcjonerów.

👑 KONKURS COSPLAY
Na scenie głównej – szczegóły wkrótce!

STREFY WOLNEGO GRANIA, TURNIEJE, STOISKA INTERAKTYWNE 🎲
Otwarte dla fanów gier planszowych i wideo.

✏️ SPOTKANIA Z TWÓRCAMI POLSKIEGO KOMIKSU
Twórcy osobiście spotkają się z publicznością w strefie autografów oraz na panelach dyskusyjnych.

SALA PROJEKCYJNA, w której będzie wyświetlana część spotkań, przygotowanych na Festiwal z wyprzedzeniem. 🎞

🤖 STREFA TEMATYCZNA POŚWIĘCONA STANISŁAWOWI LEMOWI
Element programu realizowany we współpracy z naszym nowym partnerem – Wydawnictwem Literackim. W programie poświęconym najwybitniejszemu polskiemu pisarzowi science fiction - Stanisławowi Lemowi wezmą udział zaproszeni pisarze, naukowcy, dziennikarze i artyści, których działalność orbituje wokół jego twórczości.

PANEL Z CD PROJEKT RED i ŁÓDZKI KOKTAJL GAMEDEVOWY 🍸
Ta znana na świecie firma ma swoje łódzkie korzenie. A dla tych, które starają się iść w jej ślady, tegoroczna edycja festiwalu tworzy doskonałą okazję do zaprezentowania się publiczności!
Właśnie dla łódzkich firm z branży gier wideo tworzymy osobną propozycję programową i zapraszamy je do szerszej prezentacji i promocji – zarówno ich samych, jak również ich tytułów i dzieł. Tegoroczny festiwal stanie się jednocześnie okazją do spotkania, nawiązania kontaktów i integracji łódzkiej branży gamedevu. 🤝

🖼 WYSTAWY
Po raz pierwszy w budynku Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej! Zaprezentujemy tam ekspozycję prac międzynarodowego konkursu na krótką formę komiksową oraz grafik jednej z naszych zagranicznych gwiazd.

KONKURSY 🏆
Na festiwalu rozstrzygniemy kolejną edycję MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU NA KRÓTKĄ FORMĘ KOMIKSOWĄ oraz konkurs komiksowy dla dzieci MASZYNA DO SPEŁNIANIA MARZEŃ.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10