Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021 - Konwenty Południowe
Data:
14.10.2021 - 17.10.2021
Adres:
Kraków, Galicyjska 9 (EXPO Kraków)
Kategoria:
Książki
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Jednodniowe:

  • Czwartek i piątek - 10 zł
  • Sobota i niedziela - 12 zł
Przewidywana liczba uczestników:
powyżej 5000
Ocena:
0/10
Opis:

Tegoroczne Targi będą połączeniem wydarzeń stacjonarnych i onlinowych, w których będzie można uczestniczyć poprzez specjalnie przygotowaną platformę.

Targi w 2021 to ogrom nowości wydawniczych, prezentowanych w jednym miejscu i w jednym czasie. To przegląd aktualnych trendów, a także kierunków, w których zmierza współczesna literatura. To miejsce, w którym Czytelnicy mają możliwość poznania książek niedostępnych w dużych sieciach księgarskich.

Jednak przede wszystkim, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® to bezpośrednie spotkania z ulubionymi autorami, ilustratorami i wydawcami. To przestrzeń wypełniona licznymi warsztatami i prelekcjami, również dla najmłodszych Czytelników. Miejsce dialogu, wymiany myśli i poglądów między Czytelnikami i Wydawcami, a dla Wystawców – szansa na podzielenie się swoją misją i pokazanie tego, co jest dla nich ważne.

Mamy nadzieję, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje targowych planów. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Na tym wydarzeniu spotkasz: