24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021 - Konwenty Południowe
Książki
Kategoria
14.10.2021 - 17.10.2021
Data
powyżej 10000powyżej 10000
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Galicyjska 9 (EXPO Kraków)
Adres
Bilety:

Jednodniowe:

  • Czwartek i piątek - 10 zł
  • Sobota i niedziela - 12 zł
Opis:

Tegoroczne Targi będą połączeniem wydarzeń stacjonarnych i onlinowych, w których będzie można uczestniczyć poprzez specjalnie przygotowaną platformę.

Targi w 2021 to ogrom nowości wydawniczych, prezentowanych w jednym miejscu i w jednym czasie. To przegląd aktualnych trendów, a także kierunków, w których zmierza współczesna literatura. To miejsce, w którym Czytelnicy mają możliwość poznania książek niedostępnych w dużych sieciach księgarskich.

Jednak przede wszystkim, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® to bezpośrednie spotkania z ulubionymi autorami, ilustratorami i wydawcami. To przestrzeń wypełniona licznymi warsztatami i prelekcjami, również dla najmłodszych Czytelników. Miejsce dialogu, wymiany myśli i poglądów między Czytelnikami i Wydawcami, a dla Wystawców – szansa na podzielenie się swoją misją i pokazanie tego, co jest dla nich ważne.

Mamy nadzieję, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje targowych planów. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 3 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Karusia, Zofia Wilk)