Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PHILOSOPHYCON 77: ABORTED CARBON Katowice

PHILOSOPHYCON 77: ABORTED CARBON Katowice - Konwenty Południowe
Data:
03.12.2021
Adres:
Katowice, Bankowa 12
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

"Najtrwalszymi zasadami wszechświata są przypadek i błąd”
(Frank Herbert, „Diuna”)

Z “KSIĘGI O FILOZOFIKU”, PIÓRA ISTOT FILOZOFIKON ORGANIZUJĄCYCH:
Ludzi, których trudy wynoszą ponad idee w królestwo „tworzywa rzeczywistości”, ekologów krain bezwodnych czy też twórców i twórczynie przyczynków futurologicznych – wszystkich Was, Istoty, w pokorze i z podziwem dla Waszej pracy, zapraszamy na FILOZOFIKON 77: ABORTED CARBON – poświęcone popkulturze spotkanie o nowatorskiej formie, łączącej międzynarodową konferencję naukową z konwentem fanowskim. Wydarzenie odbędzie się **3–5 grudnia 2021 roku** w formie hybrydowej (częściowo stacjonarnej, częściowo zdalnej) – w które ogłosimy niebawem, a także w Internecie poprzez aplikację Zoom oraz streaming na Facebooku i YouTubie.

Cykl „Filozofikon. Konwent i Konferencja Naukowa” umożliwia zetknięcie adeptek i adeptów filozofii na wszystkich etapach intelektualnych poszukiwań (studenckim, doktoranckim, doktorskim i innych) z fanami i fankami kultury popularnej, co automatycznie staje się okazją do popularyzowania samej filozofii.
Dzięki dotychczasowym edycjom „Filozofikonu” każdego roku ok. 600 Istot dowiaduje się więcej o takich fascynujących zagadnieniach jak retoryka gier wideo, bioetyczny aspekt ulepszeń rodem z „Deus Exa” czy ontologiczne wątki znanych mang i anime. Tegoroczna, siódma odsłona cyklu oscyluje wokół wątków cyberpunkowych, sci-fi i ekoetycznych – choć nie ograniczamy się tematycznie!

O tym, co odkryjemy i przeżyjemy na FILOZOFIKONIE 77: ABORTED CARBON, ponownie zdecydujecie razem z nami – nabór prelekcji, gier, warsztatów, konkursów i innych znajdziecie już wkrótce w przypiętym poście.

Zapraszamy do śledzenia zarówno tego serwisu, jak i fanpage’a Filozofikon • PhilosophyCon. Stopniowo pojawiać się będą zapowiedzi wystąpień gości(ń) specjalnych oraz informacje o patronujących imprezie i wszelkich dodatkowych rozrywkach.

Na tym wydarzeniu spotkasz: