Krakowski Festiwal Komiksu

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Krakowski Festiwal Komiksu. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
25.03.2022 - 27.03.2022
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Rajska 12 (Arteteka)
Adres
Opis:

W ostatni weekend marca odbędzie się międzynarodowe święto twórców i czytelników komiksu, czyli Krakowski Festiwal Komiksu. Spotkania z artystami, wykłady, warsztaty i wystawy będą odbywać się w budynkach: Arteteka WBP w Krakowie, Pałac Potockich oraz w Muzeum Komiksu. Dla osób, które nie będą mogły dotrzeć na spotkania fizycznie, przewidziano transmisje online.

Gośćmi tegorocznego festiwalu będą twórcy z Belgii, Hiszpanii i Finlandii. Istotnym punktem programu będzie wystawa belgijskiego komiksu kobiecego, zrealizowana we współpracy z Przedstawicielstwem Generalnym Walonii-Brukseli w Warszawie.

Wśród gości z Polski zobaczymy m.in. Marię Apoleikę z Psie Sucharki, Aleksandra Herzyk, Tomasz Spell oraz Magdalenę Meagolicious Kanię - autorkę ilustracji zdobiącej tegoroczny plakat festiwalowy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Maja)