Targi Książki w Katowicach 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Targi Książki w Katowicach 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄

Targi Książki w Katowicach 2022 - Konwenty Południowe
Kategoria:
Książki
Data:
04.11.2022 - 06.11.2022
Adres:
Katowice, plac Sławika i Antalla (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)
Przewidywana liczba uczestników:
2000-5000
Bilety:

Darmowe

Opis:

Targi Książki w Katowicach to jedno z największych wydarzeń branży wydawniczej w Polsce. Są miejscem spotkań autorów, wydawców, agentów, poligrafów, księgarzy, bibliotekarzy, promotorów literatury i wszystkich czytelników.

Na trzech scenach odbędą się liczne spotkania autorskie, warsztaty i premiery, a na ponad 160 stoiskach będzie czekać na Was bogata oferta wydawców z całej Polski!

Gościem specjalnym Targów w tym roku będzie Ukraina, możecie więc liczyć na ciekawe spotkania z autorkami pochodzącymi z tego kraju. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży, na których czekają warsztaty i spotkania z autorami. Możecie też liczyć na cykl spotkań poświęconych literaturze fantastycznej, czy regionowi Śląska. Tak jak w poprzedniej edycji, będzie możliwość wzięcia udziału w wymianie książek, którą przeprowadzą Śląscy Blogerzy Książkowi.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe