6 Festiwal Gier, Fantastyki i Technologii Informatycznych Pilkon

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 6 Festiwal Gier, Fantastyki i Technologii Informatycznych Pilkon. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

6 Festiwal Gier, Fantastyki i Technologii Informatycznych Pilkon - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
20.08.2022 - 21.08.2022
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Piła, ul. Kołobrzeska 15 (UAM)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Całość - 50zł

Niedziela - 20zł

Opis:

W trzeci weekend sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki, gier oraz technologii komputerowych do pilskiego UAMu na kolejną edycję Pilkonu! Przewidujemy 2 dni świetnej zabawy dla fanów komiksów, książek, seriali, gier planszowych i elektronicznych, kultury azjatyckiej, klimatów postapo i wczesnego średniowiecza.

Pilkon jako konwent integruje społeczność lokalną, zapewnia ciekawą rozrywkę, której trudno szukać w okolicy, jest to wydarzenie unikatowe w regionie. Jednocześnie przy tworzeniu wydarzenia zaangażowanych jest wielu lokalnych pasjonatów fantastyki, kolekcjonerów wystawiających swoje zbiory.

Nasze atrakcje takie jak panele prelekcyjne to okazja do wymiany poglądów na temat szeroko pojętej fantastyki, poznanie osób, które interesują się tym samym co my. Zabawy oraz pokazy odbywające się w wiosce średniowiecznej czy rzymskiej - to doskonała szansa na poznanie grup rekonstrukcyjnych, wymienienie się wspólnymi doświadczeniami. Proponujemy dla uczestników szereg turniejów w gry komputerowe jak i planszowe zapewniając moc emocji.

Na placu głównym UAM stworzymy również strefę gastronomiczną gdzie osoby, mogą spokojnie porozmawiać, zjeść coś wspólnie, napić się kawy. Nasz Games Room, czynny cała dobę powoduje, że różni gracze wspólnie grają w gry planszowe, poznając też innych pasjonatów.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
8.3/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Szymon "Zotxonk" Surowiec)