4. Krakowski Festiwal Komiksu

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 4. Krakowski Festiwal Komiksu. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

4. Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
13.03.2015 - 15.03.2015
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Rajska 1 (Wojewódzka Biblioteka Publiczna)
Adres
Opis:

Z wielka przyjemnością zapraszamy na 4. Krakowski Festiwal Komiksu. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.W dniach 13-15 marca w naszym mieście spotkają się fani historii obrazkowych oraz twórcy komiksów: rysownicy, scenarzyści, wydawcy, recenzenci i teoretycy tego medium. Wśród atrakcji znajdą się między innymi: spotkania z autorami, prelekcje poświęcone najróżniejszym okołokomiksowym zagadnieniom, projekcje filmów, wystawy, giełda komiksowa, cosplay i wiele innych. Najmłodsi uczestnicy festiwalu mogą również liczyć na specjalne warsztaty.
Naszymi gośćmi będą między innymi: Uli Oesterle ("Hector Umbra"), Stephen Collins ("Gigantyczna broda, która była złem"), Krzysztof Gawronkiewicz ("Powstanie. Za dzień, za dwa"), Jacek Świdziński ("Zdarzenie. 1908"), Sebastian Skrobol ("Quiet Little Melody"), Szaweł Płóciennik ("Pinki"), Tomasz Samojlik ("Ryjówka Przeznaczenia"), Dominik Szczęśniak, Daniel Grzeszkiewicz, Katarzyna Babis, Jakub Syty, Marcin Surma, Przemysław Surma, Jakub "Dem" Dębski, Rafał Szłapa i wielu innych gości.Szczegółowy program festiwalu opublikujemy wkrótce.Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10