Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

4. Krakowski Festiwal Komiksu

4. Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
Data:
13.03.2015 - 15.03.2015
Adres:
Kraków, ul. Rajska 1 (Wojewódzka Biblioteka Publiczna)
Kategoria:
Komiks
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:

Z wielka przyjemnością zapraszamy na 4. Krakowski Festiwal Komiksu. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.W dniach 13-15 marca w naszym mieście spotkają się fani historii obrazkowych oraz twórcy komiksów: rysownicy, scenarzyści, wydawcy, recenzenci i teoretycy tego medium. Wśród atrakcji znajdą się między innymi: spotkania z autorami, prelekcje poświęcone najróżniejszym okołokomiksowym zagadnieniom, projekcje filmów, wystawy, giełda komiksowa, cosplay i wiele innych. Najmłodsi uczestnicy festiwalu mogą również liczyć na specjalne warsztaty.
Naszymi gośćmi będą między innymi: Uli Oesterle ("Hector Umbra"), Stephen Collins ("Gigantyczna broda, która była złem"), Krzysztof Gawronkiewicz ("Powstanie. Za dzień, za dwa"), Jacek Świdziński ("Zdarzenie. 1908"), Sebastian Skrobol ("Quiet Little Melody"), Szaweł Płóciennik ("Pinki"), Tomasz Samojlik ("Ryjówka Przeznaczenia"), Dominik Szczęśniak, Daniel Grzeszkiewicz, Katarzyna Babis, Jakub Syty, Marcin Surma, Przemysław Surma, Jakub "Dem" Dębski, Rafał Szłapa i wielu innych gości.Szczegółowy program festiwalu opublikujemy wkrótce.Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

Na tym wydarzeniu spotkasz: