Mroźna Brama 2022

Mroźna Brama 2022 - Konwenty Południowe
Kategoria:
LARP i RPG
Data:
03.09.2022 - 04.09.2022
Adres:
Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 10 (Państwowa Uczelnia Zawodowa)
Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Cena:
  • Wejściówka normalna - 10zł
  • Wejściówka ulgowa - 5zł
  • Dzieci do lat 10 - wstęp wolny
Opis:

To już PIĄTA edycja festiwalu Mroźna Brama! Wracamy po roku przerwy. Zapraszamy wszystkich fanów mangi, anime, kultury dalekowschodniej, fantastyki, gier RPG, LARPów i gier. Nasza impreza jest też przyjazna dla rodziców z dziećmi, a lokalizacja jest dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
W tym roku stawiamy przede wszystkim na integrację, gry RPG i aktywizację.
W tej edycji nie zabraknie:
🎲Gier RPG — chcecie zacząć, ale nie wiecie jak? Może jesteście doświadczonymi graczami, którzy z jakiegoś powodu nie mogą zebrać drużyny? A może po prostu chcecie pograć w doborowym towarzystwie? Nasi mistrzowie gry zadbają o to, żeby gra była jak najprzyjemniejsza zarówno dla początkujących jak i starych wyjadaczy.
🎭LARPów — jedyna taka okazja, żeby spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych w naszych skromnych Suwałkach. LARPy to sztuka z pogranicza gry i improwizacji, będziecie mieli szansę razem z innymi graczami wcielić się w swoją postać i zagrać razem. Naszych prowadzących możecie pamiętać z innych edycji, są to doświadczeni pasjonaci i miłośnicy sztuki LARPowej.
♟Gamesroomu — przestrzeń wydzielona do grania w gry planszowe ze swoimi znajomymi, rodziną i nie tylko. Na gamesroomie będziecie mieli do wyboru setki gier do wypożyczenia zarówno z zasobów Mrocznego Bractwa jak i gry użyczone nam jako stowarzyszeniu przez inne wydawnictwa. Wśród gier znajdą się zarówno tytuły rodzinne, towarzyskie, imprezowe jak i bardziej skomplikowane pozycje dla bardziej wymagających graczy.
💸Wystawców — tak jak w poprzednich latach wśród wystawców były sklepiki z gadżetami fanowskimi, przede wszystkim dla fanów kultury dalekowschodniej (mangi i anime, k-popu), ale też dla fantastów i RPGowców. Wśród wystawców mogą pojawić się też stoliki innych organizacji organizujących wydarzenia konwentowe i pisarzy oraz artystów.
👶Kącika dziecięcego — po przerwie w ostatniej edycji kącik dziecięcy znowu wraca! Nasi wolontariusze-animatorzy to osoby, które często mogą mieć wykształcenie pedagogiczne. Kącik dziecięcy będzie miał oddzielny program pełen zabaw ruchowych, eksperymentów naukowych, animacji dziecięcych, kolorowania i wspólnego czytania.
🎶Koncertów — już mieliśmy okazję gościć zespół Łysa góra, czego możecie znowu się spodziewać!
Nie zabraknie także warsztatów, strefy integracyjnej i wiele innych atrakcji. Na szczegóły i aktualizacje czekajcie w wydarzeniu i naszym oficjalnym profilu Mroczne Bractwo.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10