Mroźna Brama 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Mroźna Brama 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Mroźna Brama 2022 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
03.09.2022 - 04.09.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 10 (Państwowa Uczelnia Zawodowa)
Adres
Bilety:
 • Wejściówka normalna - 10zł
 • Wejściówka ulgowa - 5zł
 • Dzieci do lat 10 - wstęp wolny
Opis:

To już PIĄTA edycja festiwalu Mroźna Brama! Wracamy po roku przerwy. Zapraszamy wszystkich fanów mangi, anime, kultury dalekowschodniej, fantastyki, gier RPG, LARPów i gier. Nasza impreza jest też przyjazna dla rodziców z dziećmi, a lokalizacja jest dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.


W tym roku stawiamy przede wszystkim na integrację, gry RPG i aktywizację.


W tej edycji nie zabraknie:

 • 🎲Gier RPG — chcecie zacząć, ale nie wiecie jak? Może jesteście doświadczonymi graczami, którzy z jakiegoś powodu nie mogą zebrać drużyny? A może po prostu chcecie pograć w doborowym towarzystwie? Nasi mistrzowie gry zadbają o to, żeby gra była jak najprzyjemniejsza zarówno dla początkujących jak i starych wyjadaczy.
 • 🎭LARPów — jedyna taka okazja, żeby spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych w naszych skromnych Suwałkach. LARPy to sztuka z pogranicza gry i improwizacji, będziecie mieli szansę razem z innymi graczami wcielić się w swoją postać i zagrać razem. Naszych prowadzących możecie pamiętać z innych edycji, są to doświadczeni pasjonaci i miłośnicy sztuki LARPowej.
 • ♟Gamesroomu — przestrzeń wydzielona do grania w gry planszowe ze swoimi znajomymi, rodziną i nie tylko. Na gamesroomie będziecie mieli do wyboru setki gier do wypożyczenia zarówno z zasobów Mrocznego Bractwa jak i gry użyczone nam jako stowarzyszeniu przez inne wydawnictwa. Wśród gier znajdą się zarówno tytuły rodzinne, towarzyskie, imprezowe jak i bardziej skomplikowane pozycje dla bardziej wymagających graczy.
 • 💸Wystawców — tak jak w poprzednich latach wśród wystawców były sklepiki z gadżetami fanowskimi, przede wszystkim dla fanów kultury dalekowschodniej (mangi i anime, k-popu), ale też dla fantastów i RPGowców. Wśród wystawców mogą pojawić się też stoliki innych organizacji organizujących wydarzenia konwentowe i pisarzy oraz artystów.
 • 👶Kącika dziecięcego — po przerwie w ostatniej edycji kącik dziecięcy znowu wraca! Nasi wolontariusze-animatorzy to osoby, które często mogą mieć wykształcenie pedagogiczne. Kącik dziecięcy będzie miał oddzielny program pełen zabaw ruchowych, eksperymentów naukowych, animacji dziecięcych, kolorowania i wspólnego czytania.
 • 🎶Koncertów — już mieliśmy okazję gościć zespół Łysa góra, czego możecie znowu się spodziewać!
  Nie zabraknie także warsztatów, strefy integracyjnej i wiele innych atrakcji. Na szczegóły i aktualizacje czekajcie w wydarzeniu i naszym oficjalnym profilu Mroczne Bractwo.
Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10