SkierCon 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem SkierCon 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

SkierCon 2023 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
28.07.2023 - 30.07.2023
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Skierniewice, Pasaż Antoniego Nurzyńskiego z budynkami na Reymonta 33 (Centrum Kultury i Sztuki) oraz Wita Stwosza 2/4 (Kinoteatr Polonez)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:
  • Preakredytacja pełna: 50 PLN
  • Pszczeli Patron: 100 PLN
  • Akredytacja na niedzielę (tylko na miejscu): 20 PLN

Preakredytacja możliwa na stronie konwentu.

Dzieci do lat 7 wchodzą na konwent za darmo.

Opis:

SkierCon to kraina serkiem i jogurtem płynąca, do której w ostatni weekend lipca zjeżdżają się wędrowcy z bliska i z daleka. Ogromna drużyna śmiałków zbiera się, by przeżywać wspólne przygody, stawiać czoła wyzwaniom dla ciała i dla umysłu, uczyć się od Mędrców i odkrywać prawdziwą magię. Znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz od wymarzonego konwentu, i jeszcze szczyptę czarów do tego.

SkierCon 2023 zapowiadał się na całkiem zwyczajny konwent, aż do wizyty pewnych stworków, które postanowiły przejąć tę imprezę. Chochliki Nawojka, Astro i Moko zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - poza planszówkami, panelami i innymi “dziwnymi ludziowymi rozrywkami” (słowa Astro, nie nasze), będziemy mogli zajrzeć do ich świata. Pokażą nam Puszczę, pełną magii i wspaniałych stworzeń, nauczą nas jeszcze większego szacunku do natury i tego, jak żyć z nią w zgodzie. A przynajmniej to nam obiecały…

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 9 (Macierz, Grue, Leslie Kowalik, Wiktoria, Daniel “Leon” Lelonkiewicz, Kapitan Fandom, Jelly, irysek, Agnieszka „Vivianne” Kowalska)