Ziemie Jałowe 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Ziemie Jałowe 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Ziemie Jałowe 2023 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
LARP i RPG
Kategoria
21.08.2023 - 27.08.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Gliwice, Błonie 12 (Battlezone Arena)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:
  • I TURA (20.04 - 23.05) - 299 zł
  • II TURA - 350 zł
  • WEEKEND - 120 zł (dostępne na przełomie czerwca i lipca)

Bilety dostępne tylko przed rozpoczęciem eventu.

 

Dane do wpłat:

Marzena Jędrzejowska

numer konta: 08 1870 1045 2078 1064 2860 0001

Opis:

~Niegdyś zarośnięta ścieżka tym razem rozwija się przed strudzonymi stopami jako zadbany deptak. Dogan w końcu otworzyło swoje bramy i ciepły blask z okien oraz dźwięki zabaw z Saloonu zachęcają przejezdnych do odwiedzin…

“Ziemie Jałowe” to jedyny w Polsce konwent i larp łączący w sobie trzy różne gatunki: cyberpunk, postapokalipsę i western. Początki tej cyklicznej imprezy sięgają roku 2011, a teraz serdecznie zapraszamy Cię na jej kolejną edycję! Nasza impreza skupia wokół siebie zarówno graczy ze środowiska LARP i RPG, fanów klasycznych oldschoolowych konwentów jak i miłośników tematycznych wydarzeń.

Wydarzenie jest podzielone na dwa segmenty: część LARPową oraz część konwentową.

Podczas tej pierwszej będziecie mogli wcielić się w wykreowaną przez siebie postać umiejscowioną w postapokaliptycznym świecie inspirowanym cyklem książek “Mroczna Wieża” S. Kinga. Weźmiecie udział w wydarzeniach targających mieszkańcami nieco zapomnianego przez świat miasteczka Dogan i pod opieką mistrzów gry będziecie mieli możliwość zbudowania kolei swojego losu, a wasze decyzje i działania nie pozostaną bez echa dla historii miasta. Do tego każdego dnia gry terenowej będziecie nagradzani punktami doświadczenia, potocznie zwanymi PDkami, za wykonywanie swoich questów i odgrywanie wyjątkowo spektakularnych scen. PDki możecie wykorzystać jako walutę podczas naszej słynnej Licytacji Nagród po LARPie.

Podczas części konwentowej odbywają się liczne atrakcje: warsztaty, prelekcje, konkursy z nagrodami, koncerty, zabawy towarzyskie czy tematyczne bawki do białego rana, oraz wiele więcej. Jest to część nastawiona na rozrywkę i kreatywność. Razem obie części tworzą tydzień wypakowany emocjami po brzegi!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Karolina Podściańska)