Świąteczny Festiwal Gier Wideo 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Świąteczny Festiwal Gier Wideo 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Świąteczny Festiwal Gier Wideo 2022 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Gry/E-Sport
Kategoria
17.12.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Gdynia, Św. Piotra 2 (Podwórko.art)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

10zł

Opis:

Zapraszamy wszystkich ciekawych nowych doświadczeń związanych z elektroniczną rozrywką na szczególne wydarzenie.

Festiwal Gier Wideo poświęcony będzie szeroko pojawiającemu się we współczesnej kulturze zjawisku masowego grania w grę. Lata '70 i późniejsze dekady XX wieku na świecie zapoczątkowały rozkwit branży gier wideo, doprowadzając do narodzin nowych, wyspecjalizowanych sprzętów do multimedialnej, interaktywnej rozrywki. Zarówno do domowego zacisza, jak również do salonów gier, napływały coraz to nowsze rozwiązania wykorzystujące ostatnie zdobycze ówczesnej technologii.

Pragnęlibyśmy przybliżyć nieco kulturę gamingu poprzez prezentację oryginalnych konsol i komputerów z lat minionych, automatów ARCADE wprost z salonów gier, kartridży, kaset, wspominków i wiele innych materiałów archiwalnych, gadżetów, akcesoriów, prasy branżowej z minionych dekad oraz nowszych sprzętów do grania. Całość dopełni muzyczny klimat w klubowym wydaniu.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10