Midoricon – pierwszy augustowski konwent Anime & Manga

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Midoricon – pierwszy augustowski konwent Anime & Manga. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Midoricon – pierwszy augustowski konwent Anime & Manga - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
03.12.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Augustów, Rynek Zygmunta Augusta 9 (Miejski Dom Kultury)
Adres
Bilety:

Darmowe.

Opis:

おはよう
- znaczy Ohayō czyli Dzień dobry.

Już od samego pisania tego opisu drżą mi ręce. To historyczna chwila. Podjęliśmy się wraz z kilkoma zapaleńcami i APK stworzenia wydarzenia, imprezy, przestrzeni, dzięki której młodzież kochająca cosplay, larp, Anime, Manga będzie miała swoje miejsce.

Zapewne za pierwszym razem nie unikniemy błędów, dlatego liczymy na Waszą wyrozumiałość, podpowiedzi, rady, prosimy też o kontakty.

Midoricon ma być Waszym konwentem, miejscem pełnym kolorowych, pięknych, przyjaznych i bawiących się ludzi.

Po kolei:

屋台 - Yatai

Stragany lub inaczej stoiska - to stały element konwentów. Już możemy zdradzić, że będziecie mogli własnoręcznie zrobić sobie przypinkę. Przynieście też bluzy lub T-shirty na których Pan na jednym ze stanowisk naprasuje Wam wybrany wzór.

Będzie też stanowisko Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie, gdzie będziecie mogli wypożyczyć Mangę, a także pozycje popularnych autorów japońskich. Starania o szerszą ofertę stoisk trwają.
Hol na II piętrze, przed salą widowiskową.


アニメ映画 - Anime eiga - Film Anime

Finałem dnia będzie seans klasyki filmu Anime. Z jednej z najbardziej kultowych wytwórni. Bezpłatne wejściówki na seans będą dostępne od przyszłego czwartku.


プレイルーム - Pureirūmu - Pokój gier

Oczywistą jest sprawą, że lubicie grać w planszówki i inne łamigłówki, najlepiej pochodzenia orientalnego. Dajemy Wam tę możliwość. Przyszykujemy kilka tytułów, ale też liczymy, że przyniesiecie swoje gry i pokażecie o co w nich chodzi.

テーマパネル - Tēmapaneru

Panele tematyczne. Jak robić makijaż, charakteryzację cosplay, jak pozować do fotografii cosplayowej, jak poprowadzić ciekawie historię tworząc komiks, etc.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10