Gdańskie Targi Książki 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Gdańskie Targi Książki 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Gdańskie Targi Książki 2023 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Książki
Kategoria
15.09.2023 - 17.09.2023
Data
5000-100005000-10000
Przewidywana liczba uczestników
Gdańsk, plac Solidarności 1 (Europejskie Centrum Solidarności)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Darmowe

Opis:

Gdańskie Targi Książki to pierwsza tak duża inicjatywa poświęcona literaturze na Pomorzu. Jej celem jest promocja czytelnictwa, literatury publikowanej w Polsce, a także okazja do konsolidacji środowiska literackiego i umożliwienia spotkania z nim mieszkańcom aglomeracji gdańskiej.

Gdańskie Targi Książki będą prezentować zróżnicowane spektrum literatury. Od głównego nurtu, uznanych autorów i twórców bestsellerów po debiutantów. Od prozy, przez poezję, książki popularno-naukowe, aż po coraz prężniej rozwijającą się literaturę dziecięcą czy książki artystyczne. Zaprosimy najlepsze polskie wydawnictwa, nazwiska liczące się w świecie literatury, przeprowadzimy ważne spotkania i debaty wokół nowości wydawniczych, zorganizujemy tematyczne wystawy oraz warsztaty popularyzujące estetykę i projektowanie książek.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (testowy12, Agnieszka „Vivianne” Kowalska)