Małopolski Festiwal Komiksu 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Małopolski Festiwal Komiksu 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Małopolski Festiwal Komiksu 2023 - Konwenty Południowe
Komiks
Kategoria
01.04.2023 - 02.04.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Rajska 12 (Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie)
Adres
Opis:

Odbywający się w pierwszy weekend kwietnia Małopolski Festiwal Komiksu to dwudniowa impreza o rodzinnym charakterze. Czytelnicy i miłośnicy komiksów w każdym wieku znajdą coś dla siebie.

Na najmłodszych czekają warsztaty komiksowe, spotkania z autorami popularnych serii oraz gra miejska. Starsi będą mogli brać udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach z twórcami z Polski i zagranicy.

Na każdego, kto będzie chciał uzupełnić komiksową kolekcję, będzie czekała giełda z mnóstwem tytułów do wyboru — zarówno jeśli chodzi o pozycje archiwalne, trudno dostępne, jak i najnowsze premiery.

Podczas festiwalu odbędzie się również wystawa oryginalnych prac polskich autorów, które będzie można zakupić w okazyjnych cenach. Małopolski Festiwal Komiksu to impreza zarówno dla osób, które od lat interesują się komiksem, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym medium.

Festiwal Komiksu pierwszy raz odbył się dwanaście lat temu! Organizatorzy za główny cel stawiają sobie to, by nie zawieść użytkowników biblioteki — corocznych festiwalowych bywalców.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10