7 Wielki Bój Planszówkowy

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 7 Wielki Bój Planszówkowy . Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

7 Wielki Bój Planszówkowy  - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
25.03.2023 - 26.03.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kielce, Ściegiennego 13 (Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach)
Adres
Bilety:

Darmowe

Opis:

Drodzy Gracze, zbliża się jedno z naszych największych, świętokrzyskich, planszówkowych wydarzeń w skali roku czyli... VII WIELKI BÓJ PLANSZÓWKOWY.

W ramach dwudniowego wydarzenia udostępnimy Wam ponad 500 unikalnych tytułów gier planszowych - w tym większość z topki BGG oraz najlepsze gry rodzinne!

Całość imprezy będzie odbywała się dwóch największych salach Biblioteki.

W sali konferencyjnej znajdziecie strefę gier rodzinnych będzie tam na Was czekał również sztab wolontariuszy którzy zapoznają Was z nieznanymi dotąd grami.

Ci którzy znają gry powinni odwiedzić Czytelnie Ogólną bo to miejsce będzie
strefą dla graczy zaawansowanych!

Jak co roku podczas wydarzenia WBP będzie się zbierać achivmenty w postaci naklejek które trafią do Waszego informatora.

Osoby które przez całość zebrały przynajmniej 3 wezmą udział w niedzielnym losowaniu małych gier-niespodzianek! Ponadto nie zabraknie turniejów! Będzie ich aż 5 w tym 1 główny z BARDZO atrakcyjnymi nagrodami sponsorowanymi przez samą Bibliotekę!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10