13. Krakowski Festiwal Komiksu

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 13. Krakowski Festiwal Komiksu. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

13. Krakowski Festiwal Komiksu - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Komiks
Kategoria
22.03.2024 - 24.03.2024
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Witolda Budryka 4 (Klub Studio)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Darmowy

Opis:

Zapraszamy na trzynasty – z pewnością nie pechowy – Krakowski Festiwalu Komiksu!

Krakowski Festiwal Komiksu to największe w Polsce południowej doroczne spotkanie fanów komiksu, ilustracji, animacji i innych form narracji wizualnej. W programie każdej edycji można znaleźć atrakcje dla wszystkich grup wiekowych: spotkania autorskie, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, pokazy cosplay i wystawy.

Trzon programu 13. Krakowskiego Festiwalu Komiksu stanowić będą spotkania z artystami z Polski, Czech, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Argentyny. Nie zabraknie wystaw indywidualnych i zbiorowych z udziałem twórców z całego świata. Festiwalowi towarzyszyć będą także komiksowe spacery po Krakowie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Robin, Gerard „Alchelor” Vetinari, Zm00sp ㅤ, Mackojewski, Wiktoria „Wike” Zbróg)