Targi gier i popkultury

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Targi gier i popkultury. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Targi gier i popkultury - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
20.05.2023 - 21.05.2023
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Dobra 42, (Elektrownia Powiśle)
Adres
Bilety:

Darmowe

Opis:

Targi Gier i Popkultury w Elektrowni Powiśle to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gier i popkultury!

Targi będą mieć miejsce po raz pierwszy i zapowiadają się jako niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników.

Na targach będzie można zagrać w nowe oraz stare gry, a także przetestować najnowszy sprzęt gamingowy. Będą również organizowane turnieje, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Targi to doskonałe miejsce do spędzenia czasu wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz nawiązania nowych znajomości.

Ponadto, na stoiskach będzie można zakupić wiele ciekawych gadżetów związanych z grami i popkulturą, takich jak koszulki, kubki, plakaty, figurki i wiele innych. Targi to doskonała okazja, aby znaleźć oryginalny prezent dla bliskiej osoby lub uzupełnić kolekcję gadżetów.

Na fanów planszówek czeka też strefa z grami planszowymi, do ogrania za darmo!

Wszyscy miłośnicy gier nie powinni przegapić tego wydarzenia!

Targi Gier i Popkultury w Elektrowni Powiśle to doskonała okazja do spędzenia czasu wśród podobnych sobie osób, a także do zdobycia nowych doświadczeń i gadżetów!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10