DoubleBack II

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem DoubleBack II. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

DoubleBack II - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
23.02.2013 - 24.02.2013
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Bytom, Powstańców Śląskich 10 (Zespół Szkół i Centrum Kształcenia Ustawicznego)
Adres
Bilety:

40 zł

Opis:

Podróżnicy, dzieci czasu

Wybierzemy się na wyprawę poprzez lata

Pokażemy Wam przeszłość, a także ukażemy Wam co może nieść przyszłość.

Zabierzemy Was w niezwykłe miejsce

Zabierzemy Was na DoubleBack II.

To konwent “starej szkoły” - idea, która przyświecała nam w roku 2011 powraca w roku 2013 ze zdwojoną mocą. Nawiążemy do najlepszych tradycji imprez dawnych lat, koleżeństwa, przyjaźni i wspólnej zabawy.

Albowiem na DoubleBack II postaramy się Wam pokazać jak to drzewiej bywało. Wspólnie spróbujemy odtworzyć atmosferę i ducha dawnych lat. Przygotujemy dla Was szereg atrakcji, zarówno tych wyjętych z archiwów fandomu jak i tych związanych z jego bieżącymi sprawami i jego przyszłością. Powrócą projekcje. Powrócą dawne zabawy grupowe, a także pojawi się kilka zupełnie nowych rzeczy. Grupa WWFF planuje również zaproszenie szeregu gości, którzy swoją działalnością przyczynili się do rozwoju fandomu mangowego i ruchu konwentowego w Polsce. O szczegółach będziemy informować w terminie późniejszym.

Radujcie się gdyż DoubleBack II nie będzie wyłącznie muzeum dawnych dni. Na imprezie nie zabraknie rozrywki elektronicznej w formie znanej z poprzednich imprez WWFF / HIKARI. Nie zapominamy także o cosplayu, który będzie przygotowany profesjonalnie, aczkolwiek w duchu epoki - zatem będzie nieco mniej poważnie, nieco mniej technicznie, za to o wiele bardziej zabawnie.
Dlatego też DoubleBack II jest miejscem w którym zarówno starszy fandom jak i ten nieco młodszy znajdzie coś dla siebie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 3 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Isami, Ruszardo)