Balcon: Animachina

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Balcon: Animachina. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Balcon: Animachina - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
20.07.2013 - 21.07.2013
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Bytom, Powstańców Śląskich 10 (Zespół Szkół i Centrum Kształcenia Ustawicznego)
Adres
Opis:

Balcon: Animachina to konwent otwierający nowy rozdział w portfolio Stowarzyszenia Hikari i grupy WWFF. Odbędzie się on w dniach 20-21.07.2013r w Bytomiu. Tym razem chcemy Was zaprosić na imprezę, w której program oparty jest o animacje i komiks z każdego zakątka świata. Pragniemy przypomnieć sobie razem z Wami wszystkie produkcje: rodzime takie jak Bolka i Lolka oraz Reksia, ale także zagraniczne tytuły spod szyldu Hanna-Barbera, Disney, WarnerBros i wielu innych. Nie zapominamy także o komiksie i grach. Naszym celem jest urozmaicenie Wam czasu wszystkim tym, co pozwoli Wam obcować z bohaterami kreskówek, komiksu oraz anime i mangi.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 4 (Gerard „Alchelor” Vetinari, MSilverHorsem, Isami, Ruszardo)