Festiwal Kultur Alternatywnych Krakon 2013

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Festiwal Kultur Alternatywnych Krakon 2013. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Festiwal Kultur Alternatywnych Krakon 2013 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
25.07.2013 - 28.07.2013
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków
Adres
Opis:

Ogólnopolski zlot miłośników fantastyki KRAKON po raz pierwszy zorganizowano we wczesnych latach 90’ XX wieku. Wkrótce stał się jedną z najlepszych tego typu imprez w kraju. Legendą i wspomnieniem, które warto pielęgnować okrągły rok, aż do czasu następnego konwentu.
Wreszcie poprzednia ekipa organizatorów zaprzestała działalności a KRAKONy na trzy długie zimy odeszły w zapomnienie. Legendy mają jednak to do siebie, że często powracają, domagając się Ciągu Dalszego. Pojawiła się więc grupa zapaleńców, którzy poprzysięgli kontynuować dzieło. I tak, po stanowczo zbyt długim okresie ciszy, największy krakowski konwent powrócił.
Fandom zaufał. W 2011 roku na czterodniowej imprezie bawiło się ponad 1400 osób. Rok później padł KRAKONowy rekord – ponad 2500 uczestników.

Dziękujemy, przyjaciele.

Pora na KRAKON 2013

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Axor)