B-XmassCon 4

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem B-XmassCon 4. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

B-XmassCon 4 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
30.11.2013 - 01.12.2013
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Czarnogórska 14 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17)
Adres
Opis:

Zapraszamy na Festiwal Kultury Japońskiej B-XmassCon 4.

Jest to impreza dla fanów i pasjonatów szeroko zakrojonej kultury japońskiej, komiksu i animacji japońskiej, japońskich sztuk walki i popkultury tego kraju. Podczas wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, pokazy sztuk walki czy inne związane z kulturą japońską wydarzenia. Szereg tych eventów sprawi, że weekend 30.11-01.12.2013 będzie bogatym w wrażenia świętem dla pasjonatów kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. No i pamiętajcie, że to Wy go tworzycie, także zapraszamy do zgłaszania wszelakich atrakcji i idei.

FKJ B-XmassCon 4 odbywa się w konwencji „pokręconych świąt” czyli z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia przeprowadzone zostaną różne wydarzenia o naturze świątecznej. Liczymy na dużą ilość czapek Świetego Mikołaja i Elfich Uszu na Waszych głowach. Na konwencie będziecie też poprzez Mikołaja mogli rozdać prezenty drogim Wam osobom, ale wcześniej musicie uratować te szalone święta, o czym więcej w dziale konwencja. Bardzo gorąco zachęcamy do przeczytania i zainteresowania się! Warto!

Tup tup tup tup tup tup tup tup tup tup tup – to szalony Renifer Tuposław nadciąga!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Axor, Pacchan, Wiktor, Isami)