Zlot Arda 2013

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Zlot Arda 2013. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Zlot Arda 2013 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
16.08.2013 - 20.08.2013
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Łącza
Adres
Bilety:

40 zł (w przedpłacie 35 zł)

Opis:

To już dziesiąty Zlot Arda. Przez ostatnich dziesięć lat w bardzo różnym gronie spotykaliśmy się, by wspólnie przenosić do Śródziemia w grach terenowych, wspólnych ogniskach, turniejach i warsztatach.

Jubileuszowe spotkanie będzie z pewnością wyjątkowe. 

A przypomnijmy, że Zlot Arda to jedna z tych najstarszych imprez w Polsce, gdzie fani twórczości J.R.R. Tolkiena mogą przyjechać, przebrać się w stroje w klimacie i wziąć udział w wyjątkowych przygodach.

Specjalnie dla was przenosimy się teraz w okolice Gliwic (Łacza k/ Rudzińca Gliwickiego), gdzie na terenie ZHP, praktycznie w środku dużego lasu, odbędzie się cała impreza.

A W TYM ROKU MAMY DLA WAS WIELE ATRAKCJI:

1. Nie jedna, ale DWIE gry terenowe - krótsze, za to pozwalające wam na wcielenie się w ciekawe postacie i przeżycie wydarzeń końca III Ery, jak i ważnego wątku z I Ery, gdy jeszcze centrum Śródziemia było w Beleriandzie.

2. ARDA otwarta na WSZYSTKICH. W grach wprowadziliśmy podział na frakcje, które są ponadplemienne. Dzięki temu każdy nowy, jak i powracający po latach, może zapisać się do dowolnej z dostępnych frakcji i bawić się w ulubionym stylu.

3. LICZNE ATRAKCJE - na terenie konwentu będziemy mieli miejsce na przeprowadzenie prelekcji i paneli dyskusyjnych. Zapewnimy także rzutnik, a więc będzie full profesjonalnie 🙂

Odbędą się też oczywiście wasze ulubione TURNIEJE: szermierczy, łuczniczy, rzutu kłodą czy wiedzy. Powtórzymy też pełen śmiechu konkurs wiedzy o Zlocie Arda.

Oprócz tego planujemy warsztaty pisma i języków elfów, ale i nie tylko. 

WY TEŻ MOŻECIE COŚ ZGŁOSIĆ OD SIEBIE! PISZCIE DO NAS!

W przygotowaniu mamy jeszcze kilka wyjątkowych atrakcji.

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10