PA!con 2012

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem PA!con 2012. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

PA!con 2012 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
21.01.2012 - 22.01.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, ul. Gwiaździsta 35 (Zespół Szkół nr 55)
Adres
Opis:

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że prace nad konwentem PAcon 2012 ruszyły pełną parą!

PAcon i tym razem będzie konwentem organizowanym głównie z myślą o polskim rynku mangi i anime, ale postanowiliśmy rozwinąć tę ideę o gry (konsolowe i komputerowe) i komiks zachodni (w tym polski).

Tak jak to miało miejsce na poprzednim PAconie, i tym razem możecie spodziewać się konferencji wydawnictw, które tym razem przyjmą nieco inną, ale mamy nadzieję, że atrakcyjniejszą formę, o której już niedługo Was poinformujemy. Na chwilę obecną swoją obecność wstępnie potwierdziły wydawnictwa: Studio JG, Hanami i Omikami. Ponadto wstępnie swoją obecność potwierdził również Adam „Akashi Morii” Bochiński, czyli były kierownik wydawnictwa Anime-Gate. Prócz tego cały czas staramy się przekonać do przybycia kolejnych gości, więc będzie ich dużo więcej. Tak jak w przypadku Hellconu II, i tym razem oddamy Wam do dyspozycji ok. 17 sal wypełnionych po brzegi wysokiej jakości atrakcjami.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Pacchan)