Balcon 2012: Jubileusz

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Balcon 2012: Jubileusz. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Balcon 2012: Jubileusz - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
21.07.2012 - 23.07.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Bytom, ul. Powstańców Śląskich 10 (Państwowe Szkoły Budownictwa)
Adres
Opis:

Konwent BALCON 2012: Jubileusz powraca do swoich konwencyjnych korzeni, czyli do Wszechimperium, rządzonego niegdyś żelazną ręką przez miłościwie nam panującego Imperatora, a obecnie nie mniej żelazną ręką przez Generała Leonida Rabena. Wiatr niesie jednak plotki, a te głoszą, że jeden z najbliższych generałowi oficerów planuje przewrót. Czy plotki mówią prawdę? Sami zobaczycie. Jak zawsze zachęcamy Was wszystkich do przygotowania konwencyjnych strojów - czas najwyższy odkurzyć medale po dziadku i mundury armii wszystkich państw. Imperium potrzebuje kolorytu, a koloryt stanowicie Wy.

Jak zawsze przygotujemy dla Was szeroką paletę atrakcji, na możliwie jak najwyższym poziomie, event cosplay, a także nieodzowny element naszych konwentów, czyli Vixe do białego rana. Skoro o niej mowa, to w tej edycji pojawi się kilka naprawdę dużych niespodzianek, które, mamy nadzieję, Wam się spodobają.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 3 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Isami, Ruszardo)