Asucon XIII

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Asucon XIII. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Asucon XIII - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
22.09.2012 - 23.09.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Chorzów, ul. Dąbrowskiego 36 (Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących)
Adres
Opis:

„Kolonizacja kosmosu od dziesięcioleci była marzeniem ludzkości. Marzenia marzeniami, jednak wojny same się nie poprowadzą, a fundusze łożone na naukę służą rozwojowi technologii w dwóch prostych kierunkach: by żyło się nam wygodniej i by naszym przeciwnikom (nie)żyło się jeszcze gorzej. Kosmos nie ucieknie, czeka na nas od miliardów lat, to poczeka jeszcze i trochę. A teraz panowie wybaczą, ale muszę się zająć moim mechem.”

Poprzednia edycja odbyła się w tak zamierzchłych czasach jak 2007, ale duch Asuconu nie umarł, a jedynie udał się w długi sen, by móc w hukiem wrócić do gry! Zgodnie ze swoją tradycją konwent odbędzie się na Śląsku. Akredytacja ruszy w systemie Ramiel.

Asucon może poszczycić się długą historią, lecz nasze oczy zwrócone są nie ku przeszłości, ale odległym gwiazdom, kolonizacji planet oraz długim kosmicznym podróżom. Słowem, konwencją Asuconu XIII jest Space Opera. Podczas szeregu atrakcji tematycznych uczestnicy konwentu będą mogli wcielić się w przedstawiciela jednej z dwóch wybieranych przy rejestracji frakcji i walczyć o prawo do kolonizacji celu pierwszej w dziejach ludzkości misji kolonizacyjnej.

Oczywiście nie zabraknie też rozrywki konwentowiczom pragnącym zachować neutralność w toczących się na pokładzie USS Asucon konflikcie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego poziomu atrakcji, a każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Gerard „Alchelor” Vetinari)