13 Festiwal Fantastyki FALKON

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 13 Festiwal Fantastyki FALKON. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

13 Festiwal Fantastyki FALKON - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
23.11.2012 - 25.11.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Lublin, ul. Dworcowa 11 (Targi Lublin)
Adres
Opis:

To już trzynasta - i wierzymy, że równie szczęśliwa, jak dwanaście poprzednich - edycja Falkonu, czyli największego po tej stronie Wisły festiwalu poświęconego fantastyce, gromadzącego miłośników książek, filmów, komiksów i gier.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy, spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami, wszelkiego rodzaju gry, stoiska wystawców, a każdego wieczoru wyjątkowe atrakcje.

13-sta edycja zobowiązuje, także w tym roku pod hasłem: „Licho nie śpi” stawiamy czoła wszelkim przesądom związanym z pechem i złym losem. Drwimy sobie z czarnych kotów, przechodzenia pod drabiną, rozsypanej soli i potłuczonych luster (nie wspominając już o nadchodzącym końcu świata 😛).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10