Hellcon 3 – Apokalipsa

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Hellcon 3 – Apokalipsa. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Hellcon 3 – Apokalipsa - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
08.12.2012 - 09.12.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Grójecka 9 (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja)
Adres
Opis:

„I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.” (Ap 9,1-2)

Tymi oto słowami z Apokalipsy Św. Jana, chcielibyśmy wystartować z naszą stroną i jednocześnie poinformować, że rozpoczęliśmy intensywne przygotowania do trzeciej edycji Hellconu.

Hellcon: Apokalipsa, bo taka jest pełna nazwa tej edycji, będzie imprezą, której główną tematyką jest post apokalipsa. Dlatego też na naszej imprezie znajdzie się szereg atrakcji jej poświęcony. Oczywiście jak zwykle znajdzie się szereg atrakcji z zakresu mangi i anime, kultury japońskiej, a także fantastyki i innych tematów.

Hellcon: Apokalipsa odbędzie się w Warszawie w dniach 8 i 9 grudnia 2012 r. Dokładniejsze informacje na temat imprezy, takie jak dokładne miejsce, rezerwacje, czy atrakcje, będą się pojawiały stopniowo. W końcu do samej imprezy zostały ponad cztery miesiące. Mamy nadzieję, że tematyka się Wam spodoba i tak jak to było na Animatsuri, tłumnie wczujecie się w konwencję.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Pacchan)