Rafineria 2012: 100% czystego Tornado - konwent postapokalipsy

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Rafineria 2012: 100% czystego Tornado - konwent postapokalipsy. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Rafineria 2012: 100% czystego Tornado - konwent postapokalipsy - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
15.07.2012 - 22.07.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Głuchołazy
Adres
Opis:

Rafineria to postapokaliptyczny konwent terenowy z czterodniową Grą Terenową oraz trzema dniami prelekcji, konkursów, paneli dyskusyjnych, pokazów i LARP-ów.
Główny nacisk położony jest na Neuroshimę, system RPG osadzony w Stanach Zjednoczonych Ameryki po wyniszczającej wojnie. To właśnie w ramach Neuroshimy rozgrywana jest Gra. Poza nią konwent traktuje ogólnie o tematyce postapokalipsy, czerpiąc z takich tytułów jak Mad Max, Terminator, Fallout, itp. Prelekcje dotyczą również nowych technologii, militariów, filmów i gier, a także wielu innych tematów związanych nie tylko z zainteresowaniami uczestników, ale także z codziennym życiem.

Na konwentowiczów czekają liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów oraz sala kinowa i wieczorne imprezy przy głośnej muzyce.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10