Toporiada 2012

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Toporiada 2012. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Toporiada 2012 - Konwenty Południowe
LARP i RPG
Kategoria
02.08.2012 - 04.08.2012
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Fryszerka
Adres
Bilety:

40 zł

Opis:

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki ma zaszczyt, a nawet przyjemność, zaprosić nieco cnotliwe damy i niemalże szlachetnych panów na ósmą edycję konwentu Toporiada.

Czymże jest Toporiada?

To konwent RPG, organizowany przez graczy dla graczy. Dzieją się na nim nierzadko rzeczy wykraczające poza tematykę związaną z grami fabularnymi, jednakowoż RPG jest na Toporiadzie najważniejsze. Toporiada to także konwent plenerowy, który odbywa się w środku urokliwego lasu, nieopodal rzeki, na który należy przyjechać z własnym namiotem. Toporiada wreszcie, to konwent na luzie, gdzie w wakacje, przy piwku (jak ktoś jest pełnoletni albo potrafi dobrze kłamać), na świeżym powietrzu i pod kalifornijskim w swym charakterze słońcem, spotykają się co roku znajomi i przyjaciele, aby przez cztery bez mała dni, robić to co lubią najbardziej, cokolwiek by to nie było.
Jakich atrakcji można się spodziewać jadąc na Toporiadę?

Lasu, ogniska, przyjaznych i roześmianych ludzi, multum sesji RPG, LARPów, absurdalnych konkursów, obozów tematycznych, jeszcze więcej sesji RPG, poważnych prelekcji, niepoważnych prelekcji, gamesroom'u z planszówkami, udziału w konkursie Złote Topory, imprezy integracyjnej na zakończenie konwentu oraz, co warte podkreślenia, sesji RPG.

Jak wziąć w tym wszystkim udział?

Po pierwsze, zgłosić swój akces przed konwentem za pomocą formularza, który niebawem pojawi się na naszej stronie internetowej, organizatorzy bowiem stawiają sobie za punkt honoru, zapewnienie takiej liczby mistrzów gry, aby każdy uczestnik mógł wedle woli brać udział w sesjach, stąd liczba uczestników musi być dokładnie oszacowana. Po drugie zabrać namiot, papier toaletowy, dobry humor i pozytywne nastawienie, i stawić się 2 sierpnia 2012 roku we Fryszerce koło Inowłodza (woj. łódzkie – na stronie jest dokładny przewodnik jak do nas dotrzeć). Dla miłośników wystroju wnętrz a la wczesny PRL są również do wykupienia luksusowe łoża typu turystyczno-piętrowego, w przepełnionych nostalgicznym harcersko-kolonijnym klimatem wieloosobowych salach.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10