FANTASTYKA 2023: WIĘCEJ NIŻ CZŁOWIEK

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem FANTASTYKA 2023: WIĘCEJ NIŻ CZŁOWIEK. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

FANTASTYKA 2023: WIĘCEJ NIŻ CZŁOWIEK - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
13.06.2023 - 17.06.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Sosnowiec, Kościelna 11 (MBP w Sosnowcu - Zagłębiowska Mediateka)
Adres
Bilety:

Darmowe

Opis:

„FANTASTYKA 2023: WIĘCEJ NIŻ CZŁOWIEK” to kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu – Zagłębiowską Mediatekę, skierowanego do fanów fantastyki we wszystkich jej odmianach. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem "Więcej niż człowiek". Tematyka odbywających się w czasie wydarzenia atrakcji jednoznacznie wskazuje, że owym "więcej" są modyfikacje ciała znacząco wykraczające ponad to, co przewidziała natura. Czasami są to modyfikacje powstające w laboratoriach wielkich korporacji w dystopijnej przyszłości, a czasami w laboratoriach magów jako mutageny ułatwiające walkę z potworami. W czasie trwania projektu przedstawione zostaną różnorodne, i przez to trafiające w różne gusta i fandomy, atrakcje.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10