GiK - Gry i Kultura - edycja Gdynia

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem GiK - Gry i Kultura - edycja Gdynia. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

GiK - Gry i Kultura - edycja Gdynia - Konwenty Południowe
Gry/E-Sport
Kategoria
19.08.2023
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Gdynia, Świętego Piotra 2 (Podwórko Art)
Adres
Bilety:

20 PLN

Opis:

GiK, czyli Gry i Kultura, to wydarzenie poświęcone dostarczaniu doświadczeń, płynących z nieskrępowanego grania w grę, jak również prezentowania wiedzy i informacji zawartych w szeroko rozumianej kulturze gamingowej, która na wielu płaszczyznach przenika się i styka z popkulturą.

Podczas wydarzenia pragnęlibyśmy przybliżyć kulturę gamingu poprzez prezentację oryginalnych konsol i komputerów z minionych dekad, automatów ARCADE wprost z salonów gier, kartridży, kaset, materiałów archiwalnych, gadżetów, akcesoriów, książek, prasy branżowej z minionych lat oraz nowszych sprzętów do grania. Wszystko to zostanie zaprezentowane w formie interaktywnej na przygotowanych stanowiskach do grania i połączone z wyzwaniami na poszczególnych sprzętach, w których do zgarnięcia są nagrody wprost z GiKowego Kiermaszu.W sierpniową sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swoich doświadczeń na GiK - wydarzenie w klubowym wydaniu, gdzie gaming łączy się z popkulturą.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10