Akira 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Akira 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Akira 2023 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
18.11.2023 - 19.11.2023
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Lublin, ul.Jana Kiepury 5a (Dzielnicowy Dom Kultury Czechów)
Adres
Bilety:
  • Regularny – 25 zł
  • Dla uczestników wydarzenia na FB – 20 zł

Wejściówki dostępne do zakupu na miejscu.

Opis:

Festiwal Spotkań Kultur AKIRA Hello World to nowe wydarzenie, które jest niczym powiew świeżości na mapie polskich konwentów. Aby jak najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb, poprosiliśmy o pomoc naszą bohaterkę Akirę – niesamowitą dziewczynę z fantastycznymi pomysłami, której przygody spisywane w pamiętniku możecie śledzić naszych mediach społecznościowych. Akira to z pozoru przeciętna uczennica, chodząca do zwyczajnej szkoły, jednak, tak jak każdy z nas, jest wyjątkowa. Największym marzeniem Akiry jest zorganizowanie festiwalu szkolnego, na którym wszyscy będą się doskonale bawić, dlatego, pomimo natłoku spraw, przeszkód i oczekiwań, Akira daje z siebie wszystko, by wydarzenie był dla Was niezapomnianą przygodą!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 7 (Ŀeczyslav, Szyszka, Kuro the Emperor, Ryuken, Ruszardo, Mizudeka, Tytek)