Weekend Japoński Kraków JESIEŃ 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Weekend Japoński Kraków JESIEŃ 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Weekend Japoński Kraków JESIEŃ 2023 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
21.10.2023 - 22.10.2023
Data
5000-100005000-10000
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Stanisława Lema 7 (Tauron Arena)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:
  • 22 zł - karnet dwudniowy
  • 16 zł - jednodniowy bilet normalny
  • 12 zł - jednodniowy bilet ulgowy (do 13 lat)
Opis:

Tym razem Weekend Japoński zawita do Krakowa!

W październiku będziemy mieli okazję spotkać się i wspólnie skosztować autentycznej kultury oraz kuchni japońskiej. Tym razem miejscem wydarzenia wyjątkowo i pierwszy raz jest TAURON Arena w Krakowie!

Wzięcie udziału w tym wydarzeniu będzie wspaniałą okazją na spróbowanie tradycyjnych japońskich potraw oraz słodyczy, czyli między innymi okonomiyaki, taiyaki, onigiri, ramen czy sushi przygotowanych przez wielu pasjonatów gastronomii japońskiej z całej Polski.

Jednak jedzenie to nie wszystko, bo oferta wystawców jest bardzo szeroka - od tradycyjnego japońskiego rękodzieła, ceramiki czy kimono do słynnych w całej Japonii mang, gadżetów z anime i figurek pokemonów.

Wspaniała szansa dla każdego sympatyka Kraju Kwitnącej Wiśni, aby podzielić się swoją pasją!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 10 (Kinga Potter, Gerard „Alchelor” Vetinari, Wichurra, ragonka, Damian "Skillile" Pospieszałowski, Zoro, Amder555, Gherkens, Edyta „Simi” Vetinari, Silesian_Kitsune)