zjAva II

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem zjAva II. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

zjAva II - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
12.02.2011 - 13.02.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Grójecka 93 (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie)
Adres
Bilety:

15zł

Opis:

Zapraszamy na drugą edycję konwentu dla pasjonatów wszelkiego rodzaju fantastyki, gier RPG, planszówek oraz karcianek. To wyjątkowe wydarzenie odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki AVANGARDA w Warszawie.

zjAva to okazja do spędzenia weekendu w otoczeniu pasjonujących zajęć. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, pragniemy zapewnić Wam okazję spotkania się w dużym gronie osób o wspólnych zainteresowaniach. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie nie będziesz musiał wybierać między prelekcjami a grami. zjAva powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Jeśli byłeś na Konwencie AVANGARDA z mnóstwem uczestników i ilością atrakcji prawie nie do ogarnięcia – możesz być pewny, że zjAva taka nie będzie. Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki, ukierunkowaną na rozrywkę, w undergroundowej, surowej oprawie – maksimum grania, minimum gadania i cudów na kiju. Chcemy Wam umożliwić poznanie nowych gier, a także pomóc rozwinąć wasze umiejętności MG/Gracza w trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów. Znajdziesz tu możliwość poznania nowych gier oraz doskonalenia swoich umiejętności podczas warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

UWAGA! Na terenie konwentu obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o zabranie ze sobą butów/kapci etc. na zmianę. Dla zapominalskich będą dostępne, za symboliczną opłatą ochraniacze. Wszystkiego będzie pilnował zjAvowy pies wartownik (gryzie na hasło).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10