CoolKon 5

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem CoolKon 5. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

CoolKon 5 - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
04.03.2011 - 06.03.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Kamienna 99/101 (Szkoła Branżowa I Stopnia nr 14 Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 11)
Adres
Bilety:

Trzydniowy: 35zł

Piątek – od otwarcia do północy: 10 zł

Sobota – od 8:00 do północy: 10 zł

Niedziela – od 8:00 do zakończenia konwentu : 10 zł

Opis:

CoolKon – Wrocławski Konwent Miłośników Gier i Fantastyki – to cykliczne wydarzenie wrocławskie, trwające nieprzerwanie od 2005 roku. W tegorocznej, piątej edycji przygotowujemy dla Was kolejną dawkę fascynujących atrakcji. Goście konwentu to pasjonaci gier fabularnych, LARPów, planszówek, filmów i literatury fantastycznej. Przygotowaliśmy dla was ponad 150 godzin atrakcji, w tym prelekcje, dyskusje, LARPy, konkursy oraz wiele innych wydarzeń. Na terenie konwentu będzie także dostępny specjalny obszar planszówkowy - Games Room, oraz inne, lżejsze atrakcje.

Pełna wejściówka na CoolKon upoważnia do uczestnictwa w imprezie przez cały jej trwania – od piątkowego otwarcia do niedzielnego zamknięcia. Wejściówka obejmuje również możliwość noclegu (z własną karimatą i śpiworem) w wyznaczonych miejscach na terenie szkoły.

Oczywiście, tak jak w poprzednich edycjach, istnieje możliwość wykupienia biletu na dany dzień. Umożliwiają one uczestnictwo na konwencie przez wybrane dni. Osoby posiadające dniówki muszą opuścić teren imprezy o północy (z piątku na sobotę) oraz mają ograniczony dostęp do noclegowej części szkoły. Dniówki nie obejmują również wszystkich materiałów konwentowych.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy program w postaci prelekcji, pokazów ogólnofantastycznych, warsztatów, paneli dyskusyjnych, sesji LARP oraz innych atrakcji. Nie zapomnieliśmy również o innych formach rozrywki, w tym planszówkowym Games Roomie oraz możliwości uczestniczenia w sesjach RPG. Na terenie konwentu znajdzie się także sprzęt multimedialny, który umożliwi pokazy i prezentacje.

Wszystkich chętnych do poprowadzenia punktów programu na naszym konwencie – zapraszamy

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10