Krakow Game Fusion 2011

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Krakow Game Fusion 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Krakow Game Fusion 2011 - Konwenty Południowe
Mieszane
Kategoria
15.04.2011 - 17.04.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, Rakowicka 27 (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
Adres
Opis:

Zapraszamy do zapisania się już dziś na ogólnopolski festiwal gier i fantastyki, Krakow Game Fusion 2011. Przygotowaliśmy dla Was różne opcje akredytacji, obejmujące zarówno jeden dzień, jak i całą trzydniową imprezę. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu biletu wraz z noclegiem w pobliskiej szkole.

A co nowego w programie? W bloku literatury pojawi się wiele znanych pisarzy, takich jak Jakub Ćwiek, Paweł Ciećwierz, Andrzej Zimniak, Wit Szostak, Andrzej Ziemiański i Jacek Komuda. Będziecie mieli okazję wysłuchać interesujących i różnorodnych prelekcji.

Przygotowaliśmy także wiele atrakcji związanych z grami elektronicznymi, karcianymi oraz bitewnymi. Zapraszamy na turnieje takie jak Magic: The Gathering, Warhammer 40 000, Infinity i Neuroshima HEX. Wspólnie możemy rywalizować w Mistrzostwach Południowej Polski i Mistrzostwach Krakowa w systemie gier bitewnych Warmachine/Hordes.

Na Krakow Game Fusion 2011 przygotowaliśmy także specjalne wydarzenia dla fanów Gwiezdnych Wojen. Będziecie mieli okazję spotkać Polish Garrison - polski oddział Legionu 501. Gościem specjalnym będzie także Rafał Kula - miłośnik i kolekcjoner przedmiotów związanych z Klasyczną Trylogią z lat 70/80/90 oraz Stanisław Mąderek - twórca krótkometrażowego filmu "Stars in Black". Nie zabraknie również przedstawicieli Krakowskiego Fandomu Gwiezdnych Wojen.

Mamy także blok poświęcony Mangi i Anime. W programie znajdą się warsztaty kaligrafii, lekcje języka japońskiego oraz nauka tradycyjnych japońskich gier: go, mahjong i hanafuda. W specjalnej sali projekcyjnej zaprezentujemy najciekawsze pozycje japońskiej animacji - zarówno seriale, jak i filmy długometrażowe.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10