Cebulkon 2011

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Cebulkon 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Cebulkon 2011 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
09.07.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kalisz, Górnośląska 71b (Miejski Ośrodek Kultury)
Adres
Opis:

Cebulkon to coroczne wydarzenie organizowane przez Kaliski Klub Fantasy Arkham, które ma na celu popularyzację fantastyki oraz kultury z nią związanej w regionie Wielkopolski Południowej.

Fantastyka jest obecna w wielu dziedzinach kultury, takich jak filmy, literatura, teatr, muzyka i wiele innych. Celem Cebulkonu jest pokazanie, że fantastyka to także różnego rodzaju gry fabularne, planszowe, bitewne, karciane czy komputerowe, które mają duży wpływ na odbiorców i uczestników.

Raz do roku spotykamy się w większym gronie, aby promować ideę spędzania czasu w towarzystwie innych poprzez liczne wykłady, pokazy, gry oraz niespodzianki. Naszym celem jest rozwijanie pasji do fantastyki oraz tworzenie miłej atmosfery wspólnego świętowania tego zjawiska.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10