Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jubileuszowa Gralicja

Jubileuszowa Gralicja - Konwenty Południowe
Data:
13.06.2015 - 14.06.2015
Adres:
Kraków, os. Piastów 34 (Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:

To już po raz 10-ty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnej zabawy przy planszówkowym stole.Jak zwykle bawić będziemy się przez cały weekend ( tym razem 13-14 czerwca) w Zespole Szkół Salezjańskich (os. Piastów 34).Mamy nadzieję, że przybędą Państwo licznie i kolejny raz będziemy mogli świętować świetną imprezę.Nie zabraknie wszelkiego rodzaju atrakcji takich jak: games room (liczący ponad 300 różnych tytułów), turnieje (bardzo możliwe, że w niecodziennym wydaniu), konkursy z nagrodami, pokój zabaw dla najmłodszych czy gry wielkoformatowe.
Żeby te urodziny odbiły się echem potrzebujemy Państwa pomocy. Jeżeli tylko każdy z nas weźmie na siebie słodki obowiązek przyprowadzenia ze sobą znajomych, to po raz kolejny pobijemy rekordy frekwencji. Bardzo serdecznie prosimy o to aby poczuli się Państwo jak organizatorzy - zapraszali znajomych, dzielili się swoimi pomysłami, reklamowali nas gdzie się da, a kto wie może ktoś z Państwa jest nawet w stanie wspomóc nas jako partner. Wszystko po to abyśmy nie tylko my mogli się cieszyć tymi dniami, ale żebyśmy mogli szerzyć planszówkowe szaleństwo dalej.

Na tym wydarzeniu spotkasz: