Jubileuszowa Gralicja

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Jubileuszowa Gralicja. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Jubileuszowa Gralicja - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
13.06.2015 - 14.06.2015
Data
brak danych brak danych
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, os. Piastów 34 (Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące)
Adres
Opis:

To już po raz 10-ty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnej zabawy przy planszówkowym stole.Jak zwykle bawić będziemy się przez cały weekend ( tym razem 13-14 czerwca) w Zespole Szkół Salezjańskich (os. Piastów 34).Mamy nadzieję, że przybędą Państwo licznie i kolejny raz będziemy mogli świętować świetną imprezę.Nie zabraknie wszelkiego rodzaju atrakcji takich jak: games room (liczący ponad 300 różnych tytułów), turnieje (bardzo możliwe, że w niecodziennym wydaniu), konkursy z nagrodami, pokój zabaw dla najmłodszych czy gry wielkoformatowe.
Żeby te urodziny odbiły się echem potrzebujemy Państwa pomocy. Jeżeli tylko każdy z nas weźmie na siebie słodki obowiązek przyprowadzenia ze sobą znajomych, to po raz kolejny pobijemy rekordy frekwencji. Bardzo serdecznie prosimy o to aby poczuli się Państwo jak organizatorzy - zapraszali znajomych, dzielili się swoimi pomysłami, reklamowali nas gdzie się da, a kto wie może ktoś z Państwa jest nawet w stanie wspomóc nas jako partner. Wszystko po to abyśmy nie tylko my mogli się cieszyć tymi dniami, ale żebyśmy mogli szerzyć planszówkowe szaleństwo dalej.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10