Animatsuri 2011

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Animatsuri 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Animatsuri 2011 - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
15.07.2011 - 17.07.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Grójecka 93 (XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie)
Adres
Opis:

Piękna pogoda, palące słońce i zbliżające się wakacje przypominają o tym, że nadchodzi „ten” moment w roku. Wielkimi krokami zbliża się festiwal, a wraz z nim zabawa na całego. W oddali już słychać dźwięki bębnów taiko i zgiełk, jaki panuje przy przygotowaniach. Czas samemu się przygotować i powoli skierować swe kroki ku tegorocznej przygodzie festiwalowej.

Tym wstępem Stowarzyszenie Animatsuri ma przyjemność zaprosić Was na trzecią edycję Animatsuri. Co dla Was tym razem przygotowujemy? Ogrom atrakcji odbywających się w osiemnastu salach, teren zielony z namiotami i naszym Samawoda-kunem, cosplay odbywający się na teatralnej scenie z profesjonalnym osprzętowaniem i obsługą. Prócz tego, równolegle do samego konwentu, na szkolnym boisku będzie się odbywał mini festiwal japoński, na który wstęp będzie bezpłatny. Ponadto chcielibyśmy poinformować, że w tym roku mija pięć lat od naszego pierwszego konwentu i w związku z tym na Animatsuri 2011 pojawi się trochę niespodzianek związanych z tą rocznicą. O większości z nich będziecie się dowiadywać z naszej strony internetowej i profilu na Facebooku, ale część z nich pozostanie tajemnicą do czasu konwentu, dlatego tym bardziej zachęcamy Was do przybycia.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 3 (Edyta “AHu” Nowak, Pacchan, Ruszardo)