Niucon 2011: PRL

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Niucon 2011: PRL. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Niucon 2011: PRL - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
12.08.2011 - 14.08.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Haukego-Bosaka 21 (ZSTIE - Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych)
Adres
Opis:

NiuCon to coroczny ogólnopolski konwent, który odbywa się we Wrocławiu. Od roku 2011 planujemy organizować co najmniej dwie edycje naszej imprezy, z czego edycja inspirowana PRL-em jest czwartą w historii.

Naszym głównym celem jest jednoczenie miłośników różnych, przeplatających się zainteresowań. W szczególności koncentrujemy się na pasjach związanych z Azją, szeroko pojętą fantastyką oraz w mniejszym stopniu AirSoftem. Nasza impreza łączy osoby zainteresowane grami komputerowymi, planszowymi, karcianymi, serialami, filmami i wiele innych.

NiuCon to więcej niż tylko spotkanie – to także platforma do prowadzenia paneli, prelekcji, konkursów, warsztatów, dyskusji, spotkań, LARPów, sesji RPG, turniejów, koncertów, występów, projekcji i wielu innych atrakcji. Naszym celem jest stworzenie programu, który zaspokoi oczekiwania naszych gości oraz nas samych. Jeśli chcesz do nas dołączyć, przynieść swoje pomysły lub podzielić się wiedzą i pasją – serdecznie zapraszamy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Gerard „Alchelor” Vetinari)