Polcon 2011

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Polcon 2011. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Polcon 2011 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
25.08.2011 - 28.08.2011
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, Głogowska 14 (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Adres
Bilety:

50zł

Opis:

Polcon 2011 - niebo dla fantastów!

Polcon to ogólnopolski festiwal fantastyki organizowany od 1985 roku. Jego bogaty program obejmujący szeroko pojętą fantastykę w filmach, literaturze, komiksach oraz grach, przyciąga fanów z całej Polski, niezależnie od wieku. Podczas Polconu wybierani są co roku laureaci literackiej nagrody im. Janusza A. Zajdla – w dwóch kategoriach (powieść i opowiadanie)  W tym roku odbędzie się 26. edycja tego najważniejszego dla miłośników fantastyki wydarzenia. Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon jest cyklicznym wydarzeniem, co roku organizowanym w innym mieście. W tym roku Polcon odbywa się po raz trzeci w Poznaniu.

Polcon jest imprezą o charakterze ogólnopolskim i co roku, niezależnie od miasta w którym się odbywa, ściąga fanów fantastyki z całej Polski, dla których jest to najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w sezonie konwentowym.

W tym roku Polcon jest organizowany przy Klub Fantastyki „Druga Era”, który od 11 lat z powodzeniem tworzy największy festiwal fantastyki Pyrkon.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10